1. Ho nontsha ka boikarabello tikolohong le ka mokhoa o sireletsehileng ho hlahisa litholoana tse ntle
Li-spray li tsamaisa sistimi ea tšireletso ea limela hole e le hore basebelisi ba se ke ba angoa habonolo ke meriana, e leng se thibelang chefo le ho otloa ke mocheso. Ha ho kotsi tikolohong, 'me mokelikeli oa chefo o ka fafatsa libakeng tse phahameng tse reriloeng esale pele.
Phallo e kgolo ya moya e hlahiswang ke rotor ya drone hang-hang e bipetsa moriana o metsi maemong ohle a dijalo. Ka phallo ya moya, dibolayadikokwanyana di ka kenella ka botebo metsong le mahlakung a dijalo, tsa thibela dikokonyana ho phonyoha. Mokgwa ona ha o kotsi tikolohong.
2. Paballo ea metsi le ho fafatsa ka mokhoa o ts'oanang
Ka bokgoni bo phahameng, sefofane se ka fafatsa dihekthere tse 1-2 ka motsotso, mme se ka koahela dihekthere tse 300-600 tsa naha ka letsatsi (tse balwang ka dihora tse 6-8), tse lekanang le tlhahiso ya basebetsi ba 30-100 mme sa lokolla basebetsi. Ka phello e phethahetseng ya ho fafatsa, drone e ka fafatsa dikhemikhale tse haufi le dijalo dimithara tse 1.5-3. Phallo ya moya e na le ho kenella ho hoholo ho ya hodimo le tlase, e fokotsa ho hoholeha, le marothodi a manyane le a tshwanang a moholi, e eketsa tshebediso ka ho feta 30%.
3. Tlhokomelo e bonolo le ho nkela meriana sebaka ka tsela e bonolo
Ho bonolo ho ithuta le ho sebelisa drone e fafatsang. Drone e ka fofa 'me ea lula e otlolohile sebakeng se senyenyane se bataletseng tšimong, 'me ts'ebetso e tenyetseha ebile e bonolo.
| Mohlala | AL4-22 |
| Tanka ea Chefo e bolaeang likokoanyana | 22L |
| Sebopeho | Sekhele se ka mennwang |
| Boima bo kahare | 19.5 kg |
| Boima ba ho nka thepa | 55 kg |
| Bokhoni ba betri | 14s 22000 mAh*1pc |
| Lebelo la ho fafatsa | 0-10 m/s |
| Bophara ba spray | 7-9 m |
| Nomoro ea Nozzle | Likhomphutha tse 8 |
| Phallo ea spray | 3.5-4 L/motsotso |
| Bokgoni ba ho fafatsa | Lihekthere tse 9-12 ka hora |
| Khanyetso ea moea | 10m/s |
| Boholo ba ho hasana ha drone | 2025*1970*690 mm |
| Boholo bo menoang ba Drone | 860*730*690 mm |
Khamphani ea Aolan Sprayer drone e fana ka lits'ebeletso tsa OEM/ODM. Re barekisi ba li-drone tse fafatsang temo ka bongata, re batla barekisi le baemeli lefatšeng ka bophara.

Mokhoa oa letsoho:
Sebetsa ka letsoho ka taolo ya remote Taolo e kopaneng ya remote. Tshehetsa kgokelo ya bluetooth le USB Seteishene sa fatshe, phetiso ya setshwantsho.
Mokhoa o iketsang:
Sefofane se ikemetseng se nang le App
Tšehetsa lipuo tse ngata: Senyesemane, Sepanishe, Serussia, Sepotoketsi jj.
Moralo oa Litsela tsa Lifofane
Tšehetsa mosebetsi oa ho fafatsa motšehare le bosiu.
E kentsoe FPV e nang le khamera ea HD le mabone a bosiu a LED.
- Pono e pharaletseng ea likhato tse 120, e etsa bonnete ba hore sefofane se bolokehile haholoanyane.
- Pono e khanyang ea bosiu e imenne habeli, e etsa menyetla e mengata ea ho fafatsa bosiu.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Drone e fafatsang e nang le sebaka se latelang radar e ka lemoha tikoloho ea sebaka ka nako ea sebele 'me ea fetola bophahamo ba sefofane ka bohona. Netefatsa hore e sebetsana le sebaka se fapaneng.
Sistimi ea radar ea ho qoba litšitiso e lemoha litšitiso le tikoloho tikolohong eohle, ho sa tsotelehe lerōle le tšitiso ea leseli. Ho qoba litšitiso ka bohona le ho fetola mesebetsi ea ho fofa ho netefatsa polokeho ea ho fofa nakong ea ho fafatsa.