(1) Motlakase o bolela sesebediswa se fetisetsang matla a motlakase ho matla a mechini mme se bopilwe ka stator, rotor, motheo wa tshepe, tshepe ya makenete, le dikarolo tse ding. Haholo-holo, motlakase wa UAV ke motlakase o se nang borashe o hlahisang ho theohela tlase ka ho potoloha ha propeller.
(2) ESC e bua ka 'musisi oa elektroniki, eo mosebetsi oa hae oa mantlha e leng ho fetolela lets'oao la taolo ho tsoa boto ea taolo ea sefofane ho ea boholo ba motlakase oa enjene e le ho laola lebelo la eona.
(3) Propeller ke sesebelisoa se fetisetsang matla a potolohang a enjene ho ea ho tšusutlo kapa ho phahamisa.
(4) Betri ea drone hangata ke betri ea lithium polymer ea sekgahla se phahameng, e khetholloang ka matla a eona a mangata, boima bo bobebe, le boleng bo phahameng ba khanyetso ea hona joale.
| Mohlala | AL4-22 |
| Tanka ea Chefo e bolaeang likokoanyana | 22L |
| Sebopeho | Sekhele se ka mennwang |
| Boima bo kahare | 19.5 kg |
| Boima ba ho nka thepa | 55 kg |
| Bokhoni ba betri | 14S 22000 mAh*1pc |
| Lebelo la ho fafatsa | 0-10 m/s |
| Bophara ba spray | 7-9 m |
| Nomoro ea Nozzle | Likhomphutha tse 8 |
| Phallo ea spray | 3.5-4 L/motsotso |
| Bokgoni ba ho fafatsa | Lihekthere tse 9-12 ka hora |
| Khanyetso ea moea | 10m/s |
| Boholo ba ho hasana ha drone | 2025*1970*690 mm |
| Boholo bo menoang ba Drone | 860*730*690 mm |
Khamphani ea Aolan Sprayer drone e fana ka lits'ebeletso tsa OEM/ODM. Re barekisi ba li-drone tse fafatsang temo ka bongata, re batla barekisi le baemeli lefatšeng ka bophara.

Mokhoa oa letsoho:
Sebetsa ka letsoho ka taolo ya remote Taolo e kopaneng ya remote. Tshehetsa kgokelo ya bluetooth le USB Seteishene sa fatshe, phetiso ya setshwantsho.
Mokhoa o iketsang:
Sefofane se ikemetseng se nang le App
Tšehetsa lipuo tse ngata: Senyesemane, Sepanishe, Serussia, Sepotoketsi jj.
Moralo oa Litsela tsa Lifofane
Tšehetsa mosebetsi oa ho fafatsa motšehare le bosiu.
E kentsoe FPV e nang le khamera ea HD le mabone a bosiu a LED.
- Pono e pharaletseng ea likhato tse 120, e etsa bonnete ba hore sefofane se bolokehile haholoanyane.
- Pono e khanyang ea bosiu e imenne habeli, e etsa menyetla e mengata ea ho fafatsa bosiu.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Drone e fafatsang e nang le sebaka se latelang radar e ka lemoha tikoloho ea sebaka ka nako ea sebele 'me ea fetola bophahamo ba sefofane ka bohona. Netefatsa hore e sebetsana le sebaka se fapaneng.
Sistimi ea radar ea ho qoba litšitiso e lemoha litšitiso le tikoloho tikolohong eohle, ho sa tsotelehe lerōle le tšitiso ea leseli. Ho qoba litšitiso ka bohona le ho fetola mesebetsi ea ho fofa ho netefatsa polokeho ea ho fofa nakong ea ho fafatsa.