| Ntho | AL4-20 |
| Bokgoni | 20L/20kg |
| Boima bo kahare | 24kg |
| Boima ba ho nka thepa | 55kg |
| Nko ea molomo: | Li-nozzle tse peli tsa centrifugal |
| Bophara ba spray | 7-9m |
| Bokgoni ba ho fafatsa | Lihekthere tse 9-12 ka hora |
| Phallo ea spray | 3.5-4 L/motsotso |
| Nako ea ho fofa | Metsotso e 10 |
| Lebelo la ho fafatsa | 0-10 m/s |
| Betri | Betri e bohlale ea 14S 22000 mAh |
| Tjhajara | Tjhaja e bohlale ea 3000W 60A |
| Khanyetso ea moea | 10 m/s |
| Bolelele ba ho fofa | 0-60 m |
| Radiyo e fofang | 0-1500 m |
| Boholo ba sephara | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Boholo bo mennweng | 955*640*630mm (±10mm) |
Bakeng sa lintlha tse ling, ka kopo siea molaetsa kapa ikopanye le rona ka ho tobetsa konopo ea whatsapp ka letsohong le letona.
Re tla u araba hang ha ho khoneha. Kea leboha!