| Mohlala | AL4-10L |
| Tanka ea Chefo e bolaeang likokoanyana | 10L |
| Sebopeho | Sekhele se ka mennwang |
| Boima bo kahare | 12kg |
| Boima ba ho nka thepa | 26 kg |
| Bokhoni ba betri | 12s 16000mAh*1pc |
| Lebelo la ho fafatsa | 0-10 m/s |
| Bophara ba spray | 4-5.5 limithara |
| Nomoro ea Nozzle | 4pcs |
| Phallo ea spray | 1.5-2L/motsotso |
| Bokgoni ba ho fafatsa | Lihekthere tse 5-6 ka hora |
| Khanyetso ea moea | 10m/s |
| Boholo ba ho hasana ha drone | 1100*1100*600mm |
| Boholo bo menoang ba Drone | 690*690*600mm |
Khamphani ea Aolan Sprayer drone e fana ka lits'ebeletso tsa OEM/ODM. Re barekisi ba li-drone tse fafatsang temo ka bongata, re batla barekisi le baemeli lefatšeng ka bophara.

Mokhoa oa letsoho:
Sebetsa ka letsoho ka taolo ya remote Taolo e kopaneng ya remote. Tshehetsa kgokelo ya bluetooth le USB Seteishene sa fatshe, phetiso ya setshwantsho.
Mokhoa o iketsang:
Sefofane se ikemetseng ka App.
Tšehetsa lipuo tse ngata: Senyesemane, Sepanishe, Serussia, Sepotoketsi jj.
Moralo oa Litsela tsa Lifofane.
Tšehetsa mosebetsi oa ho fafatsa motšehare le bosiu
E kentsoe FPV e nang le khamera ea HD le mabone a bosiu a LED.
- Pono e pharaletseng ea likhato tse 120, e etsa bonnete ba hore sefofane se bolokehile haholoanyane.
- Pono e khanyang ea bosiu e imenne habeli, e etsa menyetla e mengata ea ho fafatsa bosiu.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Drone e fafatsang e nang le sebaka se latelang radar e ka lemoha tikoloho ea sebaka ka nako ea sebele 'me ea fetola bophahamo ba sefofane ka bohona. Netefatsa hore e sebetsana le sebaka se fapaneng.
Sistimi ea radar ea ho qoba litšitiso e lemoha litšitiso le tikoloho tikolohong eohle, ho sa tsotelehe lerōle le tšitiso ea leseli. Ho qoba litšitiso ka bohona le ho fetola mesebetsi ea ho fofa ho netefatsa polokeho ea ho fofa nakong ea ho fafatsa.