1. E tenyetseha ebile e bonolo.
Drone e fafatsang e fana ka bokgoni bo matla ba ho fofa ka lebelo le tlase haholo, theknoloji e tenyetsehang le e otlolohileng ya ho fafatsa ka sefofaneng, le ntlha e phahameng ya polokeho. Theknoloji ya ho fafatsa e sebedisa ho fafatsa ka lebelo le tlase haholo, e leng se fokotsang ho phalla ha marotholi a moholi libakeng tse sa fafatsang. Ka lebaka la keketseho e kgolo ya ho fafatsa ka dibolaya-dikokonyana, ho fafatsa ka dibolaya-dikokonyana ka drone e se e le tshimo ya theknoloji e holang ka potlako dilemong tsa morao tjena.
2. E theko e tlase ebile e bolokehile.
Tšebeliso ea li-drone tse fafatsang e lumella basebetsi ba fafatsang ho sebelisa chefo e bolaeang likokoanyana ba le hole, hole le tikoloho ea ho fafatsa, kahoo ba qoba likotsi tsa chefo le ho otloa ke mocheso. Ho phaella moo, drone e sebelisa tokisetso e itseng eo e leng karolo ea theknoloji ea ts'ebeliso ea molumo o tlase haholo, 300-500ml feela (ho kenyeletsoa le metsi) ka mu, e leng se ka eketsang sekhahla sa ts'ebeliso ea chefo e bolaeang likokoanyana ka ho feta 30%, sa boloka metsi le meriana, 'me sa sireletseha tikolohong.
3. E sebetsa hantle ebile e kopane.
Drone e fafatsang e na le bokgoni bo phahameng ba ho fafatsa. Sebaka sa ho fafatsa se pakeng tsa dihekthere tse 1 le tse 2 motsotso o mong le o mong, mme sebaka sa ho fafatsa se pakeng tsa dihekthere tse 200 le tse 300 ka letsatsi, e leng se tshwanang le tlhahiso ya mosebetsi ya dihlopha tse 20 ho isa ho tse 80. Ho feta moo, bophahamo ba mola bakeng sa ho fafatsa bo ka ba pakeng tsa dimithara tse 0.5-2. Phallo e kgolo ya moya e hlahiswang ke lepheo le theohelang tlase e kganna moriana wa metsi ka ho otloloha mahlakoreng a ka pele le a ka morao a makhasi a dijalo le botlaaseng ba kutu, e leng se fellang ka ho kenella ho matla ho ya hodimo le tlase, ho phalla ho honyenyane, le marothodi a manyane a moholi. Fafatsa ka ho lekana.
| Mohlala | AL6-30 |
| Tanka ea Chefo e bolaeang likokoanyana | 30L |
| Sebopeho | Sekhele se ka mennwang |
| Boima bo kahare | 24.5 kg |
| Boima ba ho nka thepa | 70 kg |
| Bokhoni ba betri | 14s 28000 mAh |
| Lebelo la ho fafatsa | 0-10 m/s |
| Bophara ba spray | 8-10 m |
| Nomoro ea Nozzle | Likhomphutha tse 8 |
| Phallo ea spray | 3.5-4 L/motsotso |
| Bokgoni ba ho fafatsa | Lihekthere tse 12-15 ka hora |
| Khanyetso ea moea | 10m/s |
| Boholo ba ho hasana ha drone | 2865*2645*750 mm |
| Boholo bo menoang ba Drone | 1435*940*750 mm |
Khamphani ea Aolan Sprayer drone e fana ka lits'ebeletso tsa OEM/ODM. Re barekisi ba li-drone tse fafatsang temo ka bongata, re batla barekisi le baemeli lefatšeng ka bophara.

Mokhoa oa letsoho:
Sebetsa ka letsoho ka taolo ya remote Taolo e kopaneng ya remote. Tshehetsa kgokelo ya bluetooth le USB Seteishene sa fatshe, phetiso ya setshwantsho.
Mokhoa o iketsang:
Sefofane se ikemetseng se nang le App
Tšehetsa lipuo tse ngata: Senyesemane, Sepanishe, Serussia, Sepotoketsi jj.
Moralo oa Litsela tsa Lifofane
Tšehetsa mosebetsi oa ho fafatsa motšehare le bosiu.
E kentsoe FPV e nang le khamera ea HD le mabone a bosiu a LED.
- Pono e pharaletseng ea likhato tse 120, e etsa bonnete ba hore sefofane se bolokehile haholoanyane.
- Pono e khanyang ea bosiu e imenne habeli, e etsa menyetla e mengata ea ho fafatsa bosiu.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Sehlooho se kena mona.
Mochini o Foqolang Botlolo ea PET o Iketsang ka Semi-Automatic Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo Mochini o Etsang Botlolo ea PET o loketse ho hlahisa lijana tsa polasetiki tsa PET le libotlolo ka mefuta eohle.
Drone e fafatsang e nang le sebaka se latelang radar e ka lemoha tikoloho ea sebaka ka nako ea sebele 'me ea fetola bophahamo ba sefofane ka bohona. Netefatsa hore e sebetsana le sebaka se fapaneng.
Sistimi ea radar ea ho qoba litšitiso e lemoha litšitiso le tikoloho tikolohong eohle, ho sa tsotelehe lerōle le tšitiso ea leseli. Ho qoba litšitiso ka bohona le ho fetola mesebetsi ea ho fofa ho netefatsa polokeho ea ho fofa nakong ea ho fafatsa.